Чим хороші металопластикові двері: характеристики та особливості

Вирішивши встановити вхідні металопластикові двері, слід познайомитися з їхніми недоліками та перевагами, оцінити експлуатаційні характеристики. І вже на основі здобутих знань робити осмислений вибір.

Великий вибір металопластикових дверей доступний за посиланням https://winstore.com.ua/dveri/

Влаштування металопластикових дверей

Хоча металопластикові двері мають схожу конструкцію з пластиковими вікнами, вони виготовляються відповідно до вищих вимог.

Металопластикові двері складаються з наступних елементів.

1. Рама. Для виготовлення вхідних дверей використовується п'ятикамерний профіль, а для його посилення – армуючий пояс. Міжкімнатні та балконні двері можуть виготовлятися і з тривимірного каркасу, проте чим камер більше, тим вищою буде міцність, тепло- та звукоізоляційні характеристики рами. Наявність армопояса дозволяє встановлювати надійні запірні пристрої та потужні петлі.

Для вхідних та балконних дверей краще вибирати вироби з п'ятикамерного профілю

2. Дверне полотно. Як і при виготовленні рами, для вхідних конструкцій застосовується п'ятикамерний профіль. Для заповнення полотна використовують металеві листи, між якими укладається утеплювач. У балконні та міжкімнатні двері металеві листи не встановлюють, але вони також заповнюються утеплювачем, що дозволяє покращити їх тепло- та звукоізоляційні характеристики. Якщо потрібно склопакет, то на вхідних дверях зазвичай встановлюють броньоване скло, а на міжкімнатних та балконних – загартоване скло або триплекс.

Дверне полотно може мати скляні вставки із загартованого або броньованого скла залежно від призначення конструкції

3. Запірні пристрої. Щоб забезпечити безпеку, на вхідних дверях встановлюють замки ригеля, які замикають полотна по всьому його периметру. Для балконних та міжкімнатних дверей можуть застосовуватись і інші, менш надійні типи замків.

4. Ручки, петлі. Існує великий вибір фурнітури, яка відрізняється не лише зовнішнім виглядом, а й якістю виконання. Для вхідних дверей використовується три петлі, так як вага їх полотен більша, в інших випадках петель може бути дві.

5. Ущільнювальні елементи. Вони забезпечують високу герметичність конструкції.

Якісні двері зазвичай містять два контури ущільнення - один на коробці, а інший на полотні дверей

6. Поріг. Для вхідних металопластикових дверей цей елемент може бути рамним, сталевим та алюмінієвим.

Залежно від призначення дверей та висоти пороги можуть мати різну конструкцію

7. Елементи декору. Є багато варіантів, які дозволяють реалізувати різноманітні дизайнерські рішення. Пластик можна фарбувати у різні кольори, тому підібрати такі двері буде нескладно для будь-якої оселі. Крім того, на поверхні конструкції можна виконати декоративну обробку, що нагадує різьблення по дереву, так що звичайна людина не зможе відрізнити полотно з полімеру від виконаного з натурального масиву.

24 августа 2022, 18:04 | Просмотры: 330

Добавить новый комментарий

Для добавления комментария, пожалуйста войдите

0 комментариев