Корейська косметика: що потрібно знати та як правильно вибрати

04.07.2023 | Лайфстайл | Просмотры: 295

Інтерес до корейської косметики вже давно вийшов за межі азіатських країн. Так, всесвітньо відомі бренди по обидва боки Атлантики, помітивши попит на вельми незвичайні і при цьому багатообіцяючі кошти, один за одним вирішили додати до своїх продуктових лінійок тональні кушони, пудру для вмивання, гідрофільні олії та інші б'юті-диковини родом з Південної Кореї, які ще 10–15 років тому були абсолютно незрозумілими для середньостатистичного європейського споживача.

Наприклад, beauty of joseon glow serum – це професійна сироватка на основі прополісу та ніацинаміду, які змусять вашу шкіру сяяти!

Цей продукт чудово зволожує шкіру і робить її м'якшою та ніжнішою, наповнюючи її необхідними поживними елементами. Прополіс діє як антисептик, антиоксидант та анестетик, прибирає запалення та заспокоює шкіру. Активує відновлювальні процеси. Ніацинамід бере участь у синтезі колагену та підвищенні захисних функцій шкіри, допомагаючи знизити втрату вологи зі шкіри та заспокоює її.

Що вивело корейську косметику на лідируючі позиції у світі

Ще 15 років тому ця країна поставила собі за мету стати експортером поп-культури номер один у світі. У це було інвестовано значну кількість сил та коштів. Як результат, сьогодні Південна Корея з населенням 50 млн осіб впливає на культуру більше, ніж будь-яка інша країна. Корейська хвиля стала тригером для потужного південнокорейського косметичного буму. І якщо раніше головним експортером краси серед країн вважалася Франція, то тепер пальма першості є однозначною у Кореї.

Широта продуктових лінійок, швидка змінність асортименту і висока швидкість розробки новинок — ключові особливості корейських брендів, таких як бьюти оф Чосон, а косметична індустрія — одна з колон, що тримають економіку цієї країни. Крім того, в Кореї є дуже сильна сировинна база з розробки інгредієнтів. Заводи та лабораторії країни активно розвивають контрактне виробництво. Можливо, ви здивуєтеся, але саме там замовляють свої косметичні лінії багато європейських брендів. Це стосується, зокрема, масок для обличчя – корейці у цьому великі профі.

Що входить до складу корейських б'юті-коштів?

Корейська косметика славиться незвичайними інгредієнтами. Так, фільтрат секрету равлика використовується в багатьох антивікових продуктах. Вулканічний попіл і бджолина отрута — у засобах для покращення кольору обличчя, а осляче молоко додається в живильні та зволожуючі креми. У засобах для чищення можна зустріти компоненти, що виробляють чистий кисень і проникають глибоко в пори. Тут ви можете дізнатися докладніше про корейську косметику і підібрати відповідні засоби догляду за шкірою.


Вам может быть интересно: