Корейська косметика: що потрібно знати та як правильно вибрати

Інтерес до корейської косметики вже давно вийшов за межі азіатських країн. Так, всесвітньо відомі бренди по обидва боки ...

Інтерес до корейської косметики вже давно вийшов за межі азіатських країн. Так, всесвітньо відомі бренди по обидва боки Атлантики, помітивши попит на вельми незвичайні і при цьому багатообіцяючі кошти, один за одним вирішили додати до своїх продуктових лінійок тональні кушони, пудру для вмивання, гідрофільні олії та інші б'юті-диковини родом з Південної Кореї, які ще 10–15 років тому були абсолютно незрозумілими для середньостатистичного європейського споживача.

Наприклад, beauty of joseon glow serum – це професійна сироватка на основі прополісу та ніацинаміду, які змусять вашу шкіру сяяти!

Цей продукт чудово зволожує шкіру і робить її м'якшою та ніжнішою, наповнюючи її необхідними поживними елементами. Прополіс діє як антисептик, антиоксидант та анестетик, прибирає запалення та заспокоює шкіру. Активує відновлювальні процеси. Ніацинамід бере участь у синтезі колагену та підвищенні захисних функцій шкіри, допомагаючи знизити втрату вологи зі шкіри та заспокоює її.

Що вивело корейську косметику на лідируючі позиції у світі

Ще 15 років тому ця країна поставила собі за мету стати експортером поп-культури номер один у світі. У це було інвестовано значну кількість сил та коштів. Як результат, сьогодні Південна Корея з населенням 50 млн осіб впливає на культуру більше, ніж будь-яка інша країна. Корейська хвиля стала тригером для потужного південнокорейського косметичного буму. І якщо раніше головним експортером краси серед країн вважалася Франція, то тепер пальма першості є однозначною у Кореї.

Широта продуктових лінійок, швидка змінність асортименту і висока швидкість розробки новинок — ключові особливості корейських брендів, таких як бьюти оф Чосон, а косметична індустрія — одна з колон, що тримають економіку цієї країни. Крім того, в Кореї є дуже сильна сировинна база з розробки інгредієнтів. Заводи та лабораторії країни активно розвивають контрактне виробництво. Можливо, ви здивуєтеся, але саме там замовляють свої косметичні лінії багато європейських брендів. Це стосується, зокрема, масок для обличчя – корейці у цьому великі профі.

Що входить до складу корейських б'юті-коштів?

Корейська косметика славиться незвичайними інгредієнтами. Так, фільтрат секрету равлика використовується в багатьох антивікових продуктах. Вулканічний попіл і бджолина отрута — у засобах для покращення кольору обличчя, а осляче молоко додається в живильні та зволожуючі креми. У засобах для чищення можна зустріти компоненти, що виробляють чистий кисень і проникають глибоко в пори. Тут ви можете дізнатися докладніше про корейську косметику і підібрати відповідні засоби догляду за шкірою.

4 июля 2023, 14:20 | Просмотры: 452

Добавить новый комментарий

Для добавления комментария, пожалуйста войдите

0 комментариев