Модний одяг преміум-якості на сайті інтернет-магазину Charisma

Бренди, асортимент, переваги та програми лояльності

Пошук правильного бутика, який продає винятково оригінальні речі європейських виробників, може стати справжнім квестом. У мережі доступна велика кількість онлайн-магазинів, від бутиків до мережевих торгових точок. Але знайти місце, де зібрані найкращі виробники одягу в Європі, досить складно. Тим більше якщо ви поціновувач якості та стилю, а не просто модних лейблів.

Charіsma-філософія: як усе розпочалось?

Перший монобрендовий франчайзинг-бутик Charіsma відкрився у 2008 році. В ньому продавалася продукція Van Laack – виробника сорочок преміум-сегмента.Відтоді, мережа бутиків зросла до 2 аутлет-центрів, 6 монобрендових і 2 мультибрендових магазинів.

Інтернет-магазин перетворився на місце, де зібрані кращі бренди та речі для тих, хто цінує розкіш, яка не впадає в очі. На сайті https://charisma.ua/ є речі для тих, хто вже знайшов або тільки шукає одяг для персоналіті, ідентифікації способу життя та статусу. Магазин допомагає бути в курсі нових трендів, купувати улюблені речі, експериментувати зі стилем.

Бренди, асортимент, переваги та програми лояльності

В онлайн-каталозі зібрані речі преміум-класу, які не засліплюють, а говорять про статус, якість тканин та елегантність крою. На сайті знайдуться останні модні тенденції та одяг на всі випадки життя. З Charіsma можливо повністю виразити себе. Щоб ви не шукали, сукні, джинси чи куртки, кожна річ буде відповідати статусу преміум-класу. Магазин пропонує:

  1. Одяг, аксесуари та взуття.
  2. Бренди – більше ніж півсотні європейських виробників преміум-класу.
  3. Програму лояльності для клієнтів.
  4. Подарункові сертифікати, які діють протягом року після купівлі. Можуть бути використані в будь-якому магазині Charisma Fashion Group. Номінали – 1 000, 5 000, 10 000 грн.

Інтер’єр бутика Charisma

Charisma – експерт у галузі модних брендів, дизайну та дистрибуції товарів преміум-класу, включно з одягом, аксесуарами. Протягом 15 років компанія створювала виразний імідж, послідовно розвивалися завдяки зростаючій кількості бутиків і брендів. Колекції одягу, які вони пропонують, поєднують розуміння потреб клієнтів і любов до речей преміум-класу. Переваги Charisma:

  1. Тільки оригінальні брендові речі. Протягом багатьох років бутики працюють з офіційними представниками брендів.
  2. Гарантія високої якості кожної речі.
  3. Ретельна перевірка кожного товару перед відправленням.
  4. Швидке опрацювання замовлень і доставлення в будь-який населений пункт України.

Онлайн-магазин і розкішні бутики офлайн – це місце, де купують продукцію улюблених брендів без обмежень.

18 апреля 2024, 17:49 | Просмотры: 239

Добавить новый комментарий

Для добавления комментария, пожалуйста войдите

0 комментариев