Найкращі фотоапарати Sony за ціною/якістю на 2023 рік

Сучасний фотоапарат практично незамінна річ на заходах. І хоча у багатьох у телефонах стоять камери, які можна порівняти...
Як вибрати камеру Sony?
ТОП-3 найкращих фотоапаратів Sony за ціною/якістю на 2022-2023 рік
Sony Alpha ILCE-6000 Kit
Sony Alpha ILCE-7M3 Body
Sony Alpha ILCE-6400 Body

Сучасний фотоапарат практично незамінна річ на заходах. І хоча у багатьох у телефонах стоять камери, які можна порівняти за якістю з фотоапаратами, повноцінного пристрою вони не замінять. Японська фірма Sony є лідером виробників фототехніки – у них безліч модельних лінійок під різні потреби та різні цінові категорії.

Як вибрати камеру Sony?

Вибираючи фотоапарати sony, варто звернути увагу насамперед на серію:

  • W, WX – камери для широкого споживача, із сучасними характеристиками, оптичною стабілізацією, непоганою матрицею;
  • T, TX, TF – вологозахищені камери для підводної зйомки;
  • H, HX – камери з енергоємним акумулятором та спеціальною оптикою;
  • RX – моделі зі збільшеною матрицею;
  • NEX – моделі зі збільшеною матрицею та зйомкою оптикою.

В іншому моделі поділяються на компактні, дзеркальні, бездзеркальні. Перші оптимальні для подорожей, відпочинку, фотографів-початківців.

Найкращі фотоапарати Sony за ціною/якістю на 2023 рік

Останні дещо складніші в налаштуваннях і підходять тим, хто вже освоїв ази фотографії. Дзеркальні моделі – професійні, вони важкі, тендітні, чутливі до зовнішніх впливів.

ТОП-3 найкращих фотоапаратів Sony за ціною/якістю на 2022-2023 рік

Sony Alpha ILCE-6000 Kit

Високоякісний бездзеркальний фотоапарат із можливістю зміни оптики. Якість кадрів і деталізація досягаються прогресивною матрицею, потужною постобробкою та гібридним автофокусом, що має велику кількість точок.

Передача кольорів тут одна з найбільш реалістичних.

Головна ж перевага моделі – компактні розміри, завдяки чому камера стає практично ідеальним варіантом для туризму, подорожей та навчання роботі з фотографією. Поворотний екран рухається лише вгору та вниз.

Швидкість фокусування не найвища, але ця проблема вирішується шляхом зміни об'єктива. Ще одним бонусом стає поворотний механізм штатного спалаху. Також тут передбачені модулі бездротового зв'язку для миттєвої передачі відзнятого матеріалу.

Sony Alpha ILCE-7M3 Body

Камера з широким спектром можливостей підходить для тих, хто вже освоїв основи фотографії та хоче просунутися у своїх навичках, але й для досвідченого фахівця вона буде цікавою.

Незважаючи на невеликі розміри, представляє всі переваги повнокадрової зйомки. Серійна зйомка досягає 10 кадрів за секунду.

Додатковою перевагою стає подвійний роз'єм для зовнішніх носіїв, якими можуть виступати Memory Stick Duo, SDHC, Secure Digital, Memory Stick, Memory Stick PRO-HG Duo, SDXC, Memory Stick Pro Duo.

Ємного акумулятора достатньо для зйомки 800 кадрів без спалаху. Сенсорний екран простий у розумінні та управлінні.

Sony Alpha ILCE-6400 Body

Зовні простий, маленький і легкий, цей фотоапарат при своїх габаритах дивовижно поєднує простоту «мильниць» і технологічність повнокадрових пристроїв.

Камера оснащена повнокадровою системою фокусування, а відмінна чутливість матриці та якість постобробки додають якості під час зйомки.

У камері є і мікрофон, що дозволяє знімати відео у високій роздільній здатності з автоматичним записом звуку без підключення додаткової апаратури.

Завдяки якості фокусування та стабілізатору відмінно підходить для динамічних сцен, кадр не змащується, шумів практично не виявляється.

Також у моделі відсутній об'єктив у комплектації, тому стане непоганим вибором для тих, хто вже має об'єктиви або хто хоче підібрати їх виключно під свої потреби.

2 декабря 2023, 15:36 | Просмотры: 475

Добавить новый комментарий

Для добавления комментария, пожалуйста войдите

0 комментариев