Обважування для AR-15 / M4 / M16: як і навіщо модернізують автомат?

Сучасна спортивна гвинтівка такі як AR-15, M4 та аналогічні варіанти використовуються мисливцями, спортсменами та тими, ...

Сучасна спортивна гвинтівка такі як AR-15, M4 та аналогічні варіанти використовуються мисливцями, спортсменами та тими, хто володіють зброєю для домашньої оборони, і просто люблять стріляти в тирі. Модульний характер платформи дозволяє налаштовувати її для різноманітних застосувань.

Варто зазначити, що за своїми тактико-технічними характеристиками найпоширеніші моделі автомата вже трохи застаріли, тому зброя вимагає доопрацювання і тюнінгу. У автомата все ще великий потенціал у плані модернізації: на tacticool.net.ua ви побачите, що цілком реально вдосконалити його ергономічні властивості та дизайн, а також встановити сучасне навісне обладнання.

Прицільні пристрої

Модернізація обважування часто починається з прицільного пристрою, зокрема з коліматорного прицілу. Це зручніша альтернатива класичної механічної прицільної планки. Головна перевага коліматора перед прицільною планкою – можливість прискорити процес прицілювання та, відповідно, зробити постріл першим. Коліматор зручніше користуватися в нічний час доби, що особливо актуально для розвідників. Краще вибирати коліматор із захистом від вологи, або ж зовсім водонепроникний.

На автомат можна встановити лазерний вказівник, це базовий елемент тюнінгу та модернізації. Для пристрілювання підійде відстань 10 метрів. Звичайно, при необхідності, вони можуть світити на відстань і 500 метрів.

Приклади

До автомата AR-15, M4 можна придбати новий приклад, він кріпиться дома вихідного. Його відмінність від базової комплектації – можливість регулювання плечового упору за довжиною та висотою. Часто на верхній частині корпусу розташований спеціальний упор для щоки. Ринок пропонує сьогодні телескопічні приклади, їхня головна перевага – можливість встановлення на кілька позицій, що дозволяє плече зайняти правильне положення та підвищити точність стрілянини. Приклади виготовляються з композитних матеріалів, що значно зменшує їхню вагу. Також гвинтівку легко транспортувати, якщо приклад складається.

Дульні насадки

Для того, щоб знизити силу віддачі і зменшити підкидання ствола, використовується дульне гальмо-компенсатор. Також його застосування дозволяє зробити стрілянину менш помітною у нічний час доби. Зниження віддачі та підкидання ствола робить зброю більш керованою, сприяє підвищенню точності та купчастості стрільби. Ще один вид тюнінгу – глушники та полум'ягасники. Вони також дозволяють приховати розташування стрільця під час бою. Камуфляжна функція полум'ягасника полягає у придушенні спалаху від пострілу за допомогою повного згоряння порохових газів.

Тактичні ручки

Тюнінг автомата за допомогою такого елемента, як тактична ручка, підвищує комфортність хвата. Форма та покриття рукояті виключає ковзання долоні незалежно від того, яка погода на вулиці. Всередині порожня рука, в неї можна помістити аксесуари.

29 мая 2023, 10:54 | Просмотры: 347

Добавить новый комментарий

Для добавления комментария, пожалуйста войдите

0 комментариев