Огляд особливостей гарнітури Razer Kraken BT Kitty Edition

Початок роботи
Зовнішній вигляд
Функції

Bluetooh гарнітура Razer Kraken BT Kitty – нова компактна бездротова ігрова гарнітура від компанії Razer, яка є оновленою версією легендарної Razer Kraken. Однак, як і оригінальна гарнітура, новинка гарантує продуктивність та якість звуку, які відповідають високій репутації компанії.

Особливістю цієї моделі є те, що навушники Razer Kraken BT Kitty Edition Quartz Pink мають оригінальний дизайн, який додаватиме гравцям трохи веселощів та різноманітності (усі люблять котиків) під час ігор. Гарнітура виконана в рожевому кольорі та прикрашена невеликими вушками.

Початок роботи

Первинне налаштування гарнітури потребує підключення до комп'ютера через USB-порт, що йде в комплекті. Для надійності та стабільної роботи краще повністю зарядити гарнітуру, перш ніж використовувати її вперше. Завантажте програму для смартфона, щоб перевірити рівень заряду, також можете просто залишити навушники на підзарядці на час – цього достатньо.

Зовнішній вигляд

Не приховуватимемо, гарнітура приваблює насамперед своїм навмисне милим, ніжним і незвичайним дизайном. Корпус гарнітури виконаний у м'якому рожевому кольорі у поєднанні з великими м'якими сірими амбушюрами, обтягнутими штучною шкірою.

З боків навушників – логотип Razer, що світиться. Вушка також мають яскраве підсвічування, яке, до речі, можна налаштувати за своїм бажанням. Про це трохи пізніше.

Усередині – регульоване оголов'я з м'якою підкладкою. На верхній частині дуги на пластиці надрукований сірий, тон амбушюр, логотип RAZER.

Розміри навушників зручні для різного типу голів (переважно жіночих та дитячих), щоб навушники не викликали дискомфорт під час використання, проте, ймовірно, великій людині навушники все ж таки трохи тиснуть.

Елементи управління Razer Kraken BT Kitty Edition розташовані на лівій чаші. На корпусі навушників знаходяться:

  • Порт для заряджання
  • Коліщатко регулювання гучності
  • Кнопка живлення
  • Індикатор стану

Функції

Однією з головних особливостей Razer Kraken BT Kitty Edition є сумісність із програмними продуктами Razer Chroma та Razer Synapse. Завдяки цьому, гравці можуть налаштувати звук та підсвічування гарнітури під свої уподобання.

Razer Kraken BT Kitty має RGB підсвічування, яке можна налаштувати на будь-який колір або вибрати один з декількох режимів підсвічування. Це робить гарнітуру не тільки ігровим інструментом, а й додатковим елементом декору для комп'ютерної системи.

Найкомфортнішим варіантом налаштування гарнітури є програма для смартфона. Просто тримайте увімкнені навушники досить близько до свого смартфона, на якому увімкнено Bluetooth.

Після поєднання телефону, нам відкривається безпосередньо меню налаштування нашої гарнітури, а також інформація про заряд батареї, що дуже зручно.

Вам доступна варіативність налаштування підсвічування. Усього є 4 режими, які можна налаштувати індивідуально під свої уподобання.

  • Дихання
  • Індикація рівня гучності
  • Статична
  • Циклічна зміна спектру

Відвідайте онлайн магазин Allbos щоб вибрати ці або інші підходящі вам навушники за доступними цінами.

19 января 2024, 15:20 | Просмотры: 92

Добавить новый комментарий

Для добавления комментария, пожалуйста войдите

0 комментариев