ПЕТ упаковка: переваги та варіанти використання

20.08.2022 | Лайфхак | Просмотры: 179

Існує чітка тенденція до використання легшої упаковки. Попит на ПЕТ-упаковки та пляшки зростає. Поліетилентерефталат (ПЕТ) є частиною сімейства поліестерів. Упаковка виглядає міцною та зручною, оскільки споживачі та підприємства все частіше шукають гнучкі, але довговічні рішення для своїх потреб в упаковці. Пляшки для води та вакуумні флакони для косметики - найчастіші приклади використання такої упаковки

ПЕТ-упаковка пропонує ряд переваг, описаних нижче:

  1. 100% придатний для вторинної переробки
  2. ПЕТ-пляшки не розбиваються і не ламаються, що робить їх безпечнішими для споживачів.
  3. Розмір і вага: ПЕТ-пляшки значно менші та легші, тому вони легко зберігаються та легко транспортуються
  4. Універсальність дизайну: ПЕТ-пляшки можуть бути легко виготовлені у різних кольорах.
  5. Екологічність: ПЕТ-упаковка збільшує термін зберігання вмісту завдяки відмінним бар'єрним характеристикам. Органічні продукти та косметика, упаковані в ПЕТ, служать довше, оскільки цей тип матеріалу утворює достатній бар'єр проти температури та ультрафіолетового випромінювання.

100% вторинна сировина.

ПЕТ-пластик може бути повністю перероблений у багатьох країнах світу. Символ на бічній або нижній частині пляшки повідомляє про те, який це пластик і чи придатний він для вторинного використання. Він визначає тип пластикової смоли, використовуваної виготовлення виробу, надаючи «Ідентифікаційний код смоли». Він представлений символом із «закільцьованих стрілок», що оточують число від 1 до 7, який визначає смолу, що використовується.

Комерційне та побутове використання для ПЕТ-пляшок

Пластикові пляшки ІЗ ПЕТ можуть ідеально підходити для цілого ряду рідких продуктів, включаючи:

  1. Туалетним приладдям
  2. Товари для здоров'я та краси
  3. Олії та сироватки
  4. Комерційна чи побутова хімія
  5. Миючі засоби

Властивості ПЕТ-пластику роблять зберігання різних типів рідин ідеальним рішенням. Вони можуть бути використані для широкого спектру типів рідин. Якщо ви хочете зробити щось на замовлення, будь ласка, зазвичай виробники залишають таку можливість і ви можете розробити індивідуальний дизайн упаковки.

Сумісні кришки для пляшок

Пластикові пляшки ПЕТ також можна використовувати та поєднувати з широким спектром кришок для пляшок. Зазвичай використовуються стандартні гвинтові ковпачки, верхні відкидні ковпачки, дискові верхні кришки, носикові ковпачки, міні-тригерні спреї, насоси для дозування лосьйонів і розпилювачі.


Вам может быть интересно: