Пластикові та металопластикові вікна: які вибрати?

21.07.2022 | Мнение | Просмотры: 209

Пластиковими вікнами вже нікого не здивувати, а от якісними металопластиковими можна. Не всі розуміють, що вони відрізняються. Саме час розібратися у цьому.

Детально про вартість та види металопластикових вікон читайте на https://sklo-kraft.com.ua

Що таке металопластикові вікна?

Металопластикова віконна конструкція складається із ПВХ-профілю, який укріплений каркасом із металу. У простих пластикових виробах такого посилення немає.

На вигляд металопластикові вироби такі ж, як ПВХ. Але, варто подивитися на них у розрізі, одразу стане видно найважливішу деталь — армування чи вкладиш із металу. За рахунок нього конструкція стає надійнішою та міцнішою.

Цей вкладиш сталевий має антикорозійне покриття. Його поміщають усередині камер та стулок.

Каркас може бути:

  1. Замкнутим, коли форма перерізу чотирикутна.
  2. Незамкнутим, коли перетин виглядає як П чи Г.

Характеристики

Саме від характеристик залежить міцність металопластикових конструкцій. Основні характеристики вікон ПВХ та з металевим каркасом:

Область експлуатації. Вікна з металопластику встановлюють у житлових, офісних, виробничих будинках, а також у будівлях з екстремальними умовами, наприклад, на самому верху висоток.

Термін експлуатації: Вікна з металопластику служать більше 50 років, ПВХ вікна - 25 років.

Товщина. Товщина металопластикових вікон та переваги залежать від числа камер. У однокамерних близько 3 см, у двокамерних 3-6 см і т.д. Краще вибирати виріб від 7 см завтовшки.

Форма. Завдяки армуючому профілю можна реалізувати різні форми вікон, наприклад, круглі, арочні і т.д.

Переваги вікон із металопластику

Є в технології металопластикових вікон плюси та мінуси

Стійкість до зовнішніх впливів, міцність. Вікна з металопластику не бояться серйозних температурних перепадів, сильного вітру та інших дій. Вікна з ПВХ навіть дуже якісні здатні деформуватися від різких коливань температури та тривалого впливу сонячних променів. Тому в регіонах із спекотним та нестабільним кліматом термін експлуатації значно зменшується.

Стійкість до активного використання. Вікна з металопластику чудово витримують активне, часте відкриття-закривання. Вікна з ПВХ при дуже частій експлуатації можуть швидко зіпсуватися.

Стійкість до механічної дії. Вікна з металопластику відмінно протистоять спробам злому, ударам. Пластикові вікна легко зламати, на них швидше з'являються деформації.

Теплопровідність. Металеві вставки сприяють проникненню холоду всередину приміщення, але завдяки сучасним технологіям цей недолік зникає. Цілісна полівінілхлоридна конструкція добре захищає тепло в приміщенні.

Можливість використання в будівлях із старими стінами. Вікна із металевим каркасом важкі. Їх потрібно використовувати в міцних будинках або додатково посилювати віконні отвори та балконні парапети.

Металопластиковий профіль для вікон надає їм підвищеної міцності, зносостійкості, хоча це позначається на вазі. Металопластик дорожчий, проте прослужить у 2—3 рази довше.


Вам может быть интересно: