Побутова техніка Miele - синонім німецької якості

Побутова техніка Miele — продукція преміум-класу німецької компанії, яка веде свою історію з 1899 року та займає лідирую...

Побутова техніка Miele — продукція преміум-класу німецької компанії, яка веде свою історію з 1899 року та займає лідируючі позиції на міжнародному ринку. Асортимент представлений технікою, що вбудовується і окремо для кухні, приладами по догляду за білизною і для будинку. Девіз компанії: Immer besser («Все краще та краще»). На https://shop.miele.ua/ ви можете побачити все різноманіття техніки Miele.

Пріоритетами розробників є:

  • турбота про довкілля,
  • аналіз потреб ринку, що змінюються,
  • інновації,
  • якість продукту.

Девіз компанії був придуманий Карлом Міле та Райнхардом Цинканном, які заснували у 1899 році виробництво молочних сепараторів на колишній тартаку на півночі Німеччини. У 1903 році була випущена новітня пральна машина німецької збірки, а в 1911 році вона була вдосконалена - з'явився електропривод, який значно спростив процес прання. 

Це була революція у домашньому господарстві та житті простої німецької жінки, що кидається між kinder, küche, kirche. 1931 року був випущений перший пилосос, дизайн якого приніс виробникам вже європейську популярність, — привертав увагу корпус у формі торпеди. Виробництво росло - варильна панель, духова шафа, холодильник, кавомашина Miele, що вбудовується.

Компанія позиціонує себе як сімейний бізнес і донині, у керівництві працюють лише нащадки засновників, у корпоративній культурі приділяється велике значення сімейним цінностям, стабільності.

Miele – німецький бренд

В Україні магазин техники Miele shop.miele.ua пропонує пізні види побутової кухонної техніки, приладів для догляду за білизною та прибирання будинку, а також широкий спектр професійного обладнання для пралень, готелів, лікарень, магазинів, кафе та ресторанів. У приладах втілилася знаменита німецька якість, строгий та ергономічний дизайн. "Мілі" має чимало професійних нагород за інновації. Компанія має понад сто філій по всьому світу, розробка та складання здійснюються в Німеччині, Австрії, Чехії та Румунії з дотриманням технічних умов, за інструкцією Miele та під контролем виробника.

Чому Miele?

Гарантія якості. Miele є єдиним виробником, який тестує свою продукцію на довгий термін служби. Вся побутова техніка, виготовлена з екологічно чистих матеріалів, відповідає стандартам міцності та надійності. 

  • Технології. Інноваційні розробки забезпечують високу продуктивність за мінімального споживання електроенергії, що підтверджується перемогами у численних міжнародних конкурсах. 
  • Комфорт. Прилади прості та зручні у використанні завдяки продуманій системі керування. 
  • Широкий вибір спеціальних програм гарантує ефективні результати у приготуванні їжі або догляду за білизною. 
  • Дизайн. Побутова техніка Miele гармонійно поєднується між собою та ідеально вписується у будь-який стиль інтер'єру. 
  • Сервісне обслуговування виробника неодноразово визнавалося найкращим порівняно з конкурентами. 

Бренд Miele - неперевершена якість, бездоганний стиль та екологічність. Ви можете переконатися в цьому самі, відвідавши https://shop.miele.ua/catalog/c_cei/ На внутрішньому ринку в Німеччині Miele визнано «найкращим брендом усіх часів» серед різних німецьких виробників.

1 июля 2023, 12:00 | Просмотры: 384

Добавить новый комментарий

Для добавления комментария, пожалуйста войдите

0 комментариев