Поліетиленові пакети та БОПП пакет без клапана від виробника в Україні

09.12.2022 | Мнение | Просмотры: 190

БОПП пакет без клапана робиться з двоосно-орієнтованого поліпропілен (БОПП), який міцніший за звичайний. Наше виробництво пропонує поліетиленові пакети широкої розмірної лінійки та видів. Щільність та оснащення додатковими деталями залежать від області, в якій використовуватиметься дана упаковка. Середні значення завтовшки – від 20 до 60 мкм. Перш ніж здійснити покупку, ви можете замовити зразки, щоб особисто переконатись у якості продукції.

Якщо в широкому асортименті ви не знайшли відповідні пропозиції, то ми виготовимо упаковку за вашими параметрами під конкретні цілі.

БОПП пакети для запайки відрізняються своєю прозорістю, впливом вологи, а також не дозволяють вмісту втратити свою форму. Пакети здатні захищати вміст під час транспортування. Упаковка не є токсичною, що дозволить використовувати її навіть для фасування продуктів харчування. Зберігати пакети необхідно в приміщеннях, що провітрюються, закритих від прямих сонячних променів при температурі від 5 до 26 °С. Термін зберігання трохи більше 4 років.

Сфера використання. Пакети з поліпропілену є універсальними: вони підійдуть для фасування як харчової, так і нехарчової продукції, а переваги нашої продукції наступні:

  1. У БОПП-пакетах із клапаном не накопичується статична електрика. Плівка не шарудить і не скочується.
  2. Витримує кип'ятіння та обробку гарячою парою.
  3. Не втрачає гладкості та прозорості після численних згинань.
  4. Не розтягується у процесі експлуатації.
  5. Не пропускає запахи, олії, рослинні кислоти.

Наше виробництво має власні потужності та націлене на співпрацю з бізнесом, іншими виробниками, незалежно від об’ємів. За рахунок власної технічної бази, новітньому обладнаню, товари виходять найкращими по якості в Україні за доступною ціною. Ми готові забезпечити великими об’ємами продукції в короткі терміни і це не є для нас проблемою. Додаткова перевага – не тільки виробництво, а й доставка в короткі терміни.

Звертайтесь саме до нас! ми завжди раді новим клієнтам та партнерам. Для кожного нового партнера ми розробляємо свої спецальні вигідні умови. Наша продукція якісна та доступна. Наше виробництво дозволяє виробляти будь яку кількість продукції в дуже короткі терміни. Наша комапнія працює для Вас та для Ваших клієнтів. Наші консультанти нададуть Вам профейсну консультацію і будуть вести Вас на всьому шляху нашої співпраці. Чекаємо Вас!


Вам может быть интересно: