Правила прання взуття в пральній машинці

10.09.2022 | Лайфхак | Просмотры: 233

Можливо, ви чули суперечливі поради щодо прання взуття у пральній машині. Але ми тут, щоб пояснити правду та зруйнувати деякі міфи.

Якщо часто прати взуття може виникнути проблема з підшипниками в пральній машині і в подальшому потрібно їх заміна у нас в статті описано як це зробити nadomu.kiev.ua/pominyaty-pidshypnyk-u-pralʹniy-mashyni

Суть така: якесь взуття можна прати в машинці, а якесь не можна.

Ось взуття, яке можна почистити в машинці:

 1. Полотнові туфлі
 2. Шкіряне взуття
 3. Нейлонові туфлі
 4. Взуття з поліестеру
 5. Пластикове взуття (на щадному циклі)
 6. Кросівки, тенісні або бігові кросівки
 7. Бавовняне взуття

62fcd332698ab.jpg

Ось деякі туфлі, які не можна піддавати машинній обробці, оскільки вони можуть бути пошкоджені:

 1. Замшеві черевики
 2. Шкіряні ботинки
 3. Взуття з прикрасами, наприклад паєтками
 4. Вінілове взуття
 5. Туфлі під сукню
 6. Чоботи
 7. Взуття з пряжками

В якому режимі пральної машини ви стираєте взуття?

Взуття слід прати в режимі, що щадить. Деякі машини мають певний цикл взуття!

У загальному випадку делікатний цикл можна назвати "ручне прання", "делікатну білизну" або "шерсть". Наприклад, у машин LG є цикл «дбайливий догляд». Цикл буде гаразд, поки він має низьку швидкість віджиму нижче 800. Ви також повинні використовувати холодну воду, тому переконайтеся, що ви можете встановити температуру вручну для вибраного циклу.

Як прати взуття в пральній машині

Давайте перейдемо до нашого кращого способу прання взуття у пральній машині. Обов'язково уважно дотримуйтесь інструкцій, щоб уникнути пошкоджень.

Час: 1-2 години
Складність: Легко

Використовуйте щітку з м'якою щетиною, щоб видалити зайвий бруд. Рухайтеся легкими рухами взуття, щоб послабити бруд. Поплескайте ними разом, щоб струсити бруд.

62fcd3fe0d50c.jpg

Зніміть устілки та шнурки із взуття. Помістіть їх у великий таз і залийте розчином води та прального порошку у пропорції 5:1. Замочіть їх на 20 хвилин, перш ніж очистити щіткою з м'якою щетиною.

Посилено попрацюйте над забрудненими ділянками. Добре промийте перед сушінням на плоскому рушнику.

Перед тим, як кинути їх у машину, рекомендується почистити їх. Це видаляє плями та бруд, щоб ваша машина могла чистити взуття більш ефективно.

62fcd486de85e.jpg

Змішайте воду та кілька крапель прального порошку в мисці. Змочіть щітку з м'якою щетиною у розчині та протріть взуття круговими рухами. Ви можете використовувати це для кожної частини взуття, включаючи устілки.

Змочіть ганчірку у простій воді, відіжміть її та протріть взуття, щоб видалити надлишки піни.

Покладіть взуття у сітчастий мішок для прання. Якщо у вас немає сітчастого мішка, можна використовувати наволочку. Ми віддаємо перевагу сітчастим мішкам для білизни, тому що вони застібаються на блискавку, тому ваше взуття не випаде.

Покладіть взуття в машину, а потім встановіть цикл. Не забудьте використовувати щадний цикл із низькою швидкістю віджиму та холодною водою.

Додайте ¼ від кількості миючого засобу, яку ви зазвичай використовуєте. Для машин із фронтальним завантаженням додайте його у відсік для миючих засобів. Для машини з верхнім завантаженням додайте його безпосередньо до барабана.

Додайте два старі рушники, щоб додати додаткове набивання під час циклу. Це запобігає пошкодженню взуття під час циклу.

Після завершення циклу зніміть взуття та дайте йому висохнути на повітрі. Якщо ви хочете сушити взуття в барабані, ми маємо кілька порад для цього пізніше.

Як тільки взуття висохне, знову вставте устілку та шнурки.


Вам может быть интересно: