Що робити, коли потрібно замінити картридж у принтері.

Без принтера не обходиться жоден офіс. І чим частіше ви користуєтеся принтером, тим швидше закінчиться фарба, а отже, по...

Без принтера не обходиться жоден офіс. І чим частіше ви користуєтеся принтером, тим швидше закінчиться фарба, а отже, постане питання про заправку картриджів.

Коли потрібно замінювати картриджі

Ви помічали, що під час друку буває сторінка продрукується не повністю: з'являються білі смуги на аркуші, деякі літери губляться, та й сам тон друку бляклий? Досить неприємна ситуація, погодьтеся? Особливо коли потрібно терміново роздрукувати важливий документ, а текст погано проглядається. Це і є перші ознаки, що ресурс картриджа принтера закінчується і його час замінити. Несвоєчасна заміна картриджа може призвести до поломки та може знадобитися ремонт принтерів.

Сучасні друкарські пристрої заздалегідь повідомляють про необхідність заміни картриджів — на дисплеї починає блимати спеціальний індикатор про необхідність замінити тонер. Як правило, після появи такого оповіщення принтер ще працюватиме якийсь час. Виробники друкарських пристроїв передбачили цей момент, щоб ви заздалегідь могли підготуватися до зміни порожнього картриджа, і робота офісу не стала через порожній бокс для чорнила.

Якщо ви помічаєте всі ці ознаки на своєму пристрої, значить час міняти.

Підготовка до заміни картриджа: загальні поради

Кожен принтер, будь то лазерний чи струменевий має свої особливості встановлення та кріплення ємності для чорнила. Перш ніж змінювати картридж у принтері, вивчіть особливості обладнання. Неправильне виймання ємності під фарбу може призвести до виходу з експлуатації всього апарату.

Ось загальні поради, як міняти картридж у принтері:

  1. Не використовуйте принтер без картриджа. Заміну необхідно виконувати відразу, особливо в струменевих принтерах, інакше друкуючий елемент може засохнути, що призведе до пошкодження всього апарата. Використовуйте «гарячу заміну» — витягли використаний картридж і відразу поставили новий. 

  2. Не торкайтеся електричних контактів, соплів, фотобарабанів та рухомих елементів картриджа. Ви можете пошкодити не лише витратний матеріал, а й обладнання загалом.

  3. Після встановлення нового картриджа не виймайте його без необхідності. Часте вилучення може також призвести до засихання чорнила та виходу з ладу принтера.

  4. Враховуйте тип картриджа. Вони можуть бути чіповані та нечіповані. Не можна один замінити іншим, можуть виникнути проблеми із сумісністю. Картриджі з чіпом стоять на технологічніших друкарських пристроях, без чіпа — на економ-варіантах офісної техніки. Чіповані картриджі мають встановлений ліміт на кількість роздрукованих аркушів. Щойно ліміт перевищено — пристрій друкувати не буде, навіть якщо фарби залишилося ще половина. Наприклад, моделі принтерів Samsung або Xerox із чіпом блокують роботу всього пристрою при появі напису про заміну тонера. А ось на роботу принтерів HP і Canon чіп ніяк не впливає, тобто пристрій друкуватиме ще якийсь час.

  5. Дивіться на маркування. Маркування дозволяє підібрати відповідний картридж, достатньо переписати її або сфотографувати та замовити новий витратний матеріал з таким же маркуванням. Запишіть назву принтера та картриджа, уточніть у спеціалістів або подивіться тут відповідний сумісні картриджі.

  6. Зніміть прикраси з рук і надягніть рукавички, щоб не забруднитись і уникнути травм.

Це базові правила, які потрібно знати при заміні порожнього картриджа самостійно.

Будь-якому принтеру просто нікуди без фарби, яка закінчується дуже швидко. До того ж, кожен тип принтера має свої особливості в перезарядженні картриджа

1 ноября 2022, 13:20 | Просмотры: 351

Добавить новый комментарий

Для добавления комментария, пожалуйста войдите

0 комментариев