Що таке Android TV box та як він працює?

Android TV box - це телевізійна приставка, яка дозволяє користувачам дивитися відео на запит, сайти відеоконтенту і...

Android TV box - це телевізійна приставка, яка дозволяє користувачам дивитися відео на запит, сайти відеоконтенту і грати в ігри на великому екрані. Все, що вам потрібно, це гарне підключення до Інтернету та телевізора, який підтримує операційну систему Android.

ТБ приставки на Android поставляються в різних формах та розмірах. Кожна з них пропонує деякі спільні функції поряд із деякими додатковими. За допомогою телевізійної приставки ви зможете перетворити свій звичайний телевізор на розумний і скористатися всіма перевагами сучасного телебачення.

Як працює приставка Android TV?

Android Smart TV box працює дуже просто.

Все, що вам потрібно зробити, це підключити коробку до задньої панелі звичайного телевізора за допомогою порту HDMI. Вам потрібно налаштувати телевізор для правильного входу HDMI. Після підключення виберіть опцію HDMI 1 або HDMI 2 залежно від порту, до якого ви підключили кабель.

Для правильної роботи android Smart TV box потрібне активне підключення до Інтернету. Тому вам потрібно буде підключити бокс до доступної мережі WiFi. Ви також зможете підключити кабель Ethernet до пристрою.

Як тільки тв бокс отримає доступ до активного інтернет-з'єднання, вона готова до використання.

Ви можете встановити всі необхідні програми з Магазину Google Play. Існує безліч додатків, розроблених спеціально для телевізорів. Щоб завантажити програми, потрібно увійти до системи за допомогою активного облікового запису Google. Крім того, ви також можете встановити файли APK для будь-якої програми для запуску на вашому телевізорі.

Ваш Android box може працювати без інтернету завдяки вбудованій пам'яті. Ви також можете підключити зовнішні пристрої зберігання потокової передачі контенту на вашому телевізорі за допомогою Android Box.

Більшість Android-боксів також дозволяють дивитися звичайне телебачення.

Унікальні особливості Android Smart TV боксу

Кожен виробник Android TV box пропонує різні функції. Ось деякі спільні функції, на які ви повинні звернути увагу.

  1. Вбудований Chromecast. Функція Chromecast зазвичай вбудована у ТВ-бокс. Ви можете транслювати будь-який контент зі свого смартфона, планшета, ноутбука тощо на свій телевізор.
  2. Google Асистент. Більшість Android-боксів мають ОС із підтримкою Google Assistant та пульт дистанційного керування з підтримкою голосу для пошуку вашого улюбленого контенту за допомогою помічника Google.
  3. Додаткові порти. Знайдіть ТВ-бокс, який надає додаткові порти для підключення до інших пристроїв. Порти USB, слоти для SD-карт, порти Ethernet можуть використовуватися для підключення зовнішнього пристрою або дротового з'єднання відповідно.
  4. Враховуючи, що ви також можете завантажувати ігри на свій Android TV, USB-порт є хорошим варіантом. Ви можете підключити мишу, клавіатури, ігрові контролери та інші периферійні пристрої для плавного ігрового процесу.

14 ноября 2022, 23:18 | Просмотры: 496

Добавить новый комментарий

Для добавления комментария, пожалуйста войдите

0 комментариев