Список обладнання для організації роботи у фотостудії

Для проведення зйомки в студії потрібна додаткова техніка. Важливу роль відіграє освітлення та якісні спалахи – вони доп...

Для проведення зйомки в студії потрібна додаткова техніка. Важливу роль відіграє освітлення та якісні спалахи – вони допоможуть розставити правильні акценти, зробити гарні тіні та покращити загальний колір кадру.

Не обійтися без безлічі кабелів, які «павутиною» обплітають все обладнання в єдиний працюючий організм. Правильно обраний перелік техніки робить процес зйомки простішим та зручнішим.

У статті детально розбираємо базовий список девайсів, які знадобляться для роботи у фотостудії.

7 ключових пристроїв для функціонування фотостудії

Щоб створити комфортну робочу атмосферу для всіх учасників знімального процесу, необхідно придбати низку пристроїв.

  1. Студійне світло. Постійне джерело освітлення дозволяє побачити картинку у кадрі у повній наочності. Під час використання імпульсних джерел світло подається періодами кілька секунд. Цього достатньо, щоби зробити хороший кадр і при цьому заощадити електроенергію.
  2. Фотофон. Можуть бути паперовими (витримують 2–3 зйомки) або тканинними (багаторазові). Розмір можна підігнати під потреби, також можна вибрати фон різної текстури та відтінку. Використання такої конструкції дозволяє робити портрети, знімати дрібні об'єкти з великим наближенням. Подальша ретуш також прискорюється завдяки використанню однорідного та однотонного фотофону.
  3. Студійний спалах. Забезпечує контрастні кольори на фотографії навіть за дуже яскравого основного світла. Служить для створення динаміки у кадрі, цікавої гри тіней. Використовуються девайси потужністю 45 Дж – для портретів, 250 Дж – для зйомки на повне зростання.
  4. Відбивачі. Лайт-диски бувають різного розміру та кольору: білі, чорні, золотаві. Дозволяють отримати спеціальні ефекти: градієнти, м'якіші тіні.
  5. Софтбокси. Дають можливість розсіювати світло. Зменшують різкість рельєфу та контуру. Завдяки софтбоксам пом'якшується загальний світловий малюнок та блокуються зайві відблиски.
  6. Ноутбук, монітор чи телевізор. Більшість фотографів, які працюють на виїздах, обирають портативні ноутбуки. Для організації стаціонарної роботи можна вибрати телевізори на сайті Allo.ua. На екрані з великою діагоналлю зручно розглядати дрібні деталі фотографії та оцінити загальний план кадру. На нього виводиться кожен фотознімок, щоб фотограф відразу міг оцінити результат і внести коригування.
  7. Рефлектори. Встановлюються на спалахи, щоб спрямовувати потік світла під потрібним кутом та створювати незвичайні тіні.

Додаткові пристрої, без яких важко уявити робочий процес - це елементи кріплення, зарядні пристрої, кабелі і чохли для зберігання. Більшість обладнання можна використовувати не лише у студії, а й на виїзних фотозйомках.

Сучасна фототехніка має захист від вологи та перепадів напруги, тому її можна використовувати при різній вологості у приміщенні та не хвилюватися за працездатність під час стрибка напруги.

24 июня 2023, 10:06 | Просмотры: 328

Добавить новый комментарий

Для добавления комментария, пожалуйста войдите

0 комментариев