Способи зберігання криптовалюти для фотографов

Криптовалюта зараз показує досить високу стабільність, порівняно з іншими активами
Види криптовалютних гаманців
Апаратні кошельки
Мобільні та десктопні кошельки
Холодні та гарячі кошельки

Криптовалюта зараз показує досить високу стабільність, порівняно з іншими активами. Попит на неї постійно зростає, але для безпеки інвестицій необхідно подбати про надійне сховище цифрових активів.

Види криптовалютних гаманців

Користувальницькі гаманці є невід'ємною частиною інфраструктури криптовалют. Це спеціальні програми, які дозволяють отримувати та відправляти цифрові активи, а також утримати їх на рахунку. У цьому вони зберігають bitcoin користувачів, лише забезпечують зв'язок з блокчейном.

Існує безліч різних видів криптовалютних гаманців. Наприклад, вони можуть бути у вигляді програми, хмарного сервісу чи апаратного пристрою. Кожен з них має свої переваги та недоліки. 

Апаратні кошельки

Аппаратные кошельки – це фізичні пристрої, що використовуються для зберігання криптовалюти. Вони підключаються до комп'ютера через USB-порт або бездротовий зв'язок (Bluetooth, NFC тощо).

Однією з переваг використання апаратних гаманців, таких як Trezor Model T, ledger nano s plus є те, що вони забезпечують максимальний рівень безпеки. Наприклад, деякі сховища використовують багатофакторну автентифікацію, щоб переконатися, що власник гаманця має доступ до своїх коштів. Це може включати використання пароля, пін-коду, відбитка пальця та інших методів перевірки.

Однією з переваг використання апаратних гаманців є те, що вони забезпечують максимальний рівень безпеки. Наприклад, деякі сховища використовують багатофакторну автентифікацію, щоб переконатися, що власник гаманця має доступ до своїх коштів. Це може включати використання пароля, пін-коду, відбитка пальця та інших методів перевірки

Мобільні та десктопні кошельки

Мобільні гаманці – це програми, які можна встановити на портативний пристрій. Як правило, вони використовуються для швидкого та зручного відправлення або отримання криптовалюти з будь-якого місця, де є інтернет. Відповідно, їх найчастіше відносять до гарячих гаманців.

Десктопні в свою чергу встановлюються на стаціонарний комп'ютер (або ноутбук) і можуть надавати ширший спектр функцій. І вони можуть бути гарячими чи холодними, залежно від методу використання.

Холодні та гарячі кошельки

Холодний кошелек – це пристрій із програмою для зберігання криптовалюти, який не підключений до Інтернету. Таке сховище вважається найбільш безпечним, оскільки воно не піддається атакам хакерів.

Гарячі гаманці, навпаки, постійно підключені до інтернету і можуть бути вразливими для атак хакерів. Однак вони часто зручніші у використанні, оскільки призначені для швидкого відправлення та отримання криптовалют.

29 мая 2023, 10:54 | Просмотры: 350

Добавить новый комментарий

Для добавления комментария, пожалуйста войдите

0 комментариев