Тепловізор. Для чого він потрібен і який краще вибрати?

Тепловізійні камери - це портативні електронні пристрої з вбудованим візуальним дисплеєм, призначені для виявлення теплової енергії.

Ключовим компонентом тепловізійної камери є датчик температури, зміцнений до спеціального типу об'єктива, який потім адаптується для роботи разом із стандартними технологіями для захоплення зображення. Це дозволяє інженерам швидко ідентифікувати регіони з надмірною температурою або джерела витрачання пустої теплої енергії, такі як компоненти перегріву або потенційні пробели в теплоізоляції при перевірці будівлі.

Видимий світ утворює лише невелику частину електромагнітного спектру та єдину частину, яку ми дійсно бачимо. При наведенні на об'єкті або області датчик на камері теплового виявлення дозволяє користуватися невидимим інфракрасним спектром.

На кольоровому термографічному дисплеї більш теплі компоненти або області будуть відображатися червоними, оранжевими та жовтими, в цей час як більш холодні частини зазвичай показуються фіолетовими та синіми (зелений зазвичай вказує на області, які приблизно відповідають кімнатній температурі). Оскільки вони вимірюють інфракрасне випромінювання, а не видимий світло, тепловізійні камери також корисні для ідентифікації джерел тепла в дуже темних або іншим чином скритих середах.

История тепловизионных камер

Тільки за останні кілька років масове виробництво технологій тепловізійної візуалізації досягло точки, коли портативні термографічні камери (также відомі як теплові камери, теплове виявлення чи інфракрасні камери) тепер є доступним варіантом для великого громадянства громадянських програм та/або використання хоббі.

Однак розгляд теплової енергії як відображення інфракрасного спектру на самому деле ні в якому випадку не є новою концепцією; на самому ділі, корни основного принципу термографії були встановлені понад 200 років тому німецько-бритатичним астрономом Уільямом Гершелем:

В упрощенному вираженні Гершель був першим, хто виявив наявність інфракрасного випромінювання ще у лютому 1800 року, використовуючи призму для вивчення спектру видимого світу.

Гершель виявив, що може розмістити термометр відразу за червоним світом, щоб виявити існування до цих пор невідомої невидимої смуги, більш теплою, чим люба з тех, хто знаходиться в видимому світі.

Сьогодні ми називаємо цю невидиму смугу «інфракрасним» випромінюванням, яке знаходиться між видимим світлом і мікроволновими частотами на електромагнітному спектрі.

Лучшие тепловізійні камери.

Велику кількість моделей тепловізорів дивіться за посиланням https://grand-pulsar.com.ua/teplovizory

Pulsar Axion XM30F '

Цей легкий (250 г) карманний тепловізійний ціна має симметричний дизайн, дозволяє легко керувати ним як лівою так і правою рукою. Його прочный корпус з магніевого сплава легкий і прочный, захищає внутрішні компоненти від ударів, капель, влаги, тепла або холода. Цей корпус також розсіює тепло від електроніки, мінімізує шум зображення та допомагає забезпечити стабільну продуктивність. Крім того, термомонокуляр Pulsar Axion XM30F повністю водонепроникним (рейтинг IPX7), що гарантує, що він підходить для використання при сильному дожді, снігу чи інших осадках.

HikMicro LYNX Pro LH15

Монокуляр Hikmicro Lynx Pro LH Thermal Imaging Monocular - це компактна, легка інфракрасна камера з досконалим датчиком зображення VOx 12 мкм, IK-дозволенням 384x288px і теплочутливістю 35 мкм. Он постійно дає четкую картину навіть у повній темряві.

IRay Xeye 2 E6 PRO V3

Тепловізійний сканер Infiray EYE 2 E6 Pro - це карманний тепловий монокуляр, який ідеально підходить для вивчення природи ночі та в умовах низької освещенності, відкриває ваше окруження з невероятними деталями та дозволяє вам бачити людей, об'єкти та тварин із високими показниками ідентифікації.

Высокое качество зображення з виявленням розміром до 2600 м.

8 июня 2022, 15:55 | Просмотры: 420

Добавить новый комментарий

Для добавления комментария, пожалуйста войдите

0 комментариев