Відчуйте впевнено себе на дорозі

10.10.2022 | Лайфхак | Просмотры: 190

Не дуже часте обслуговування, дуже висока зносостійкість, приємна динаміка, дуже правильні гальма та підвіска роблять CB 500 ідеальним байком для старту, але при цьому він не надто швидко набридає і з ним можна потоваришувати хоч на кілька пори року. Вона свого роду королева класу 500.

Машини класу 500 найчастіше згадуються серед транспортних засобів «на початку» як придатні для навчання та перших кроків у мотоциклетній кар'єрі. Хонда CB 500 купити можна у нас на сайті.

Перший контакт

CB 500 – хороший мотоцикл. Особливо пізні версії у цікавіших кольорах відрізняються своїм зовнішнім виглядом. Велосипед напевно здається більше, ніж він є насправді. Це не так ясно показує економію, потрібну для мотоциклів середнього класу. Заводські хромовані дзеркала, естетичний світильник у «голому» варіанті або годинник химерного дизайну – все це тішить око. При найближчому розгляді двигун це головне, що потрібно оцінити. З боку видно, що конструкція не така проста, як у GS 500. Тут варто на мить зупинитися і усвідомити одну річ.

CB 500 - це повністю перероблена модель, не створена за зразком своїх попередників, як у випадку з конкурентами - з CB 400 і CB 450 у неї загальне лише буквене позначення. Honda сильно ризикувала, розробляючи зовсім нову конструкцію та ґрунтуючи на ній свій флагман 500. Мотоцикл міг не сподобатися покупцям, і компанія ризикувала значними втратами. Щоб було навпаки, CB 500 потрібно було доопрацювати до найдрібніших деталей.

Двигун - дуже міцний і надійний агрегат, з, можливо, для 500-го це звучить безглуздо, зі злегка спортивними устремліннями. Чотири клапани на циліндр, малий діаметр стрижнів клапанів (4,5 мм), скляні штовхачі, рідинне охолодження – ці особливості значно підвищили точність та культуру роботи всього силового агрегату. 6-ступінчаста коробка дуже вдала. Застібаються легко та без ривків. Коробка теж не протестує під час перемикання передач без зчеплення.

Варто згадати його обслуговування. Тут Honda знову дуже приємно вражає. Виробник передбачив регулювання клапанів кожні 24 тисячі. км, і заміна олії кожні 12 тис. Тому ви можете ризикнути сказати, що CB 500 економічний для вашого гаманця. Додавши до цього низьку витрату палива на рівні 5,5 літрів, що при потужності розблокованих версій непоганий результат отримуємо економічний та універсальний мотоцикл.

Великі водії можуть почуватися некомфортно під час управління CB. Дуже вузьке кермо, досить стрункий силует мотоцикла та низька посадка сидіння однозначно налаштовують на таке враження. Ширина керма, безумовно, найбільше помітна при їзді - вона змушує неприродне становище рук, що просто втомлює при тривалій їзді. Великою перевагою є відмінна маневреність. У цьому плані ЦБ просто сенсаційний — навіть у «щільній пробці» немає проблем успішно вирватися на поул.


Вам может быть интересно: