Віртуальні сервери в сучасному бізнесі: Оптимальне рішення для зростання

VPS для веб-сайтів
VDS для розробки та тестування
VPS для управлінського та бухгалтерського обліку

VPS або VDS сервер є дешевим замінником фізичного сервера. Але це той випадок, коли дешевий зовсім не означає поганий. Так, на одному залізному носії може одночасно розташовуватися кілька віртуальних серверів. Причому кожен з них є окремим простором зі своїми налаштуваннями та виділеними ресурсами.Тому оренда віртуального сервера https://vps-up.online/ є чудовим рішенням для вирішення різноманітних завдань.

Що можна розмістити на VDS сервері:

  • Веб-сторінки;
  • Рішення автоматизації управлінського та бухгалтерського обліку;
  • CRM бази.

І це лише невеликий приклад програмного забезпечення. Розглянемо деякі кейси докладніше.

VPS для веб-сайтів

Тут все залежить від обсягу трафіку, пам'яті та інших ресурсів. Які необхідні для конкретного сайту для нормального функціонування. Оренда VPS надає користувачеві ізольований кіберпростір, включаючи обсяг оперативної пам'яті, ядро процесора, місце на диску. Все це підпорядковане єдиному користувачеві, що дозволяє давати відповідь навіть на складні завдання.

Тим більше, що кожен користувач віртуального сервера може адмініструвати свій сайт, не маючи жодних обмежень — його дії ніяк не торкнуться сусідів по фізичному носію. Орендар може вибирати будь-яку ОС і встановлювати на неї будь-які програми під будь-яке завдання.

VDS для розробки та тестування

У сучасному ІТ-світі давно вкоренився віддалений характер роботи. При цьому необхідний обмін актуальними версіями практично в режимі онлайн. Також у жодному разі не можна забувати про миттєвий бекап. Високопродуктивний VPS відмінно зарекомендував себе як ефективний інструмент для вирішення цих завдань.

Наведемо список основних переваг розробки та тестування на базі VPS:

  • Можливості налаштування. На базі одного фізичного сервера можна "підняти" кілька віртуалів для вирішення конкретних завдань, забезпечивши кожен із них необхідним програмним забезпеченням. Не побоюючись конфлікту програм.
  • Автономність та оперативність. VDS – практично ідеальний інструмент для синхронної роботи віддалених співробітників у вільному графіку.
  • Фінансова доступність. Можна організувати повністю ізольовані місця на єдиному фізичному сервері. А невелика компанія-розробник може взагалі відмовитися залізного носія, обмежившись послугою оренда віртуального сервера.
  • Безпека. VPS забезпечує миттєве збереження резервних копій на віддалених носіях.

VPS для управлінського та бухгалтерського обліку

Повна автоматизація обліку давно є стандартом у світі сучасного бізнесу. Раніше будь-який великий офіс змушений був мати власну серверну (бухгалтерські програми вимагали чималих потужностей). Зараз образ бородатого айтішника, що дрімає у теплого сервака, відходить у минуле. Весь облік відбувається на віддалених серверах, менеджерам компанії достатньо лише вчасно вносити абонентську плату.

І це не єдина перевага VPS, також серед них:

  • Висока продуктивність. Віртуальний сервер забезпечує одночасну роботу всього штату великої бухгалтерської служби в режимі он-лайн.
  • Забезпечення віддаленої роботи. Черговий карантин чи евакуація співробітників не стане проблемою — можна працювати віддалено з домашнього комп'ютера чи ноутбука. При цьому встановлення софту на власний пристрій не потрібне.
  • Миттєве копіювання. В обліку втрата будь-яких даних може коштувати дуже дорого, але цього можна не побоюватися з моментальним бекапом.

Навіть розглянутих нечисленних прикладів достатньо для розуміння перспективності та вигідності послуги оренда ВПС. 

Як керувати віртуальним сервером можна ознайомитись на нашому сайті: https://vps-up.online/faq/

13:30 09.11.2023 | Просмотры: 73