Як правильно дарувати та вибирати подарунки

Як дізнатися, що хоче отримати у подарунок винуватець урочистостей?
Що і кому дарувати?

Подарунок — чудовий спосіб продемонструвати свою повагу, зміцнити стосунки, загладити провину, привітати із важливою подією. Від того, яке враження справить презент, залежить багато чого. Тому перше, найзагальніше правило, говорить: вибираючи подарунок, дбайте про зручність того, кому він призначений.

Враховуйте його смак, уподобання, життєві устремління, хобі. Так, наприклад, автомобілісти напевно оцінять годинник-будильник у вигляді колеса, тоді як молодій домогосподарці куди більше сподобаються сковорідки у формі серця. Ще один момент: подарунки завжди слід купувати завчасно. У дев'яти випадках із десяти ви вже знаєте дату святкування та маєте можливість підготуватися до нього. Великий вибір подарунків на будь-який випадок доступний на сайті http://presentville.com.ua/ Не відкладайте покупку подарунка в довгу скриньку: велика ймовірність того, що ви просто не знайдете бажаної речі в магазині.

Як дізнатися, що хоче отримати у подарунок винуватець урочистостей?

Прямо питати про це — поганий тон. До того ж таким чином ви ризикуєте якщо не зіпсувати свято, то точно зруйнувати чарівну атмосферу очікування. Однак у тих випадках, коли на презент витрачається велика сума, можна спробувати вивідати у винуватця урочистості, чого йому більше хочеться: наприклад, звернути увагу на ту пральну машину і поцікавитися його думкою. Також не заборонено запитувати поради друзів і родичів — це значно полегшить ваше завдання і позбавить клопоту.

Що і кому дарувати?

Вибір подарунка залежить від того, які стосунки пов'язують вас з винуватцем урочистостей. Існує ряд правил, яким необхідно слідувати неухильно, якщо не хочете потрапити в незручне становище.

  • колективні подарунки мають мати нейтральне значення. Чудово підійдуть тематичні гуртки, оригінальні сувеніри, символічні нагороди;
  • жінкам, всупереч звичаю, що склався, непристойно дарувати косметику: таке можуть дозволити собі тільки родичі або близькі подруги;
  • анонімні подарунки допустимо подавати лише 14 лютого та 1 квітня. У будь-яке інше свято це викличе непотрібні чутки та навіть підозри;
  • забобонним людям не дарують хусток, годинників, столових приладів, гаманців та портмоне.

Особливі випадки

Не забудьте і про особливі випадки, в яких прийнято обмінюватися подарунками. Новий рік, Різдво, державні свята... Кожна з цих подій має бути відзначена відповідним презентом. Не обов'язково подавати значний подарунок. Пам'ятайте стару істину: головне – увага. Навіть звичні вже м'яка іграшка, листівка чи фоторамка, якщо вони виглядають оригінально, піднімуть настрій та зарядять позитивом.


За матеріалами: https://presentville.com.ua/

17 октября 2024, 20:30 | Просмотры: 147

Добавить новый комментарий

Для добавления комментария, пожалуйста войдите

0 комментариев