Як правильно вибрати інтернет-провайдера?

Критерії вибору інтернет-провайдера
Тип або технологія підключення
Швидкість інтернету

Щоб насолоджуватися всіма принадами безлімітного інтернету, необхідно вибрати надійного провайдера. Саме від нього залежатиме якість зв'язку та швидкість врегулювання проблемних ситуацій. У цій статті ми зібрали важливі критерії, які допоможуть вибрати провайдера.

Критерії вибору інтернет-провайдера

Ось на що звертають увагу, коли потрібно вибрати інтернет провайдер Одеса:

  • Які провайдери є за адресою,
  • Тип підключення,
  • Швидкість та стабільність інтернету,
  • Асортимент тарифних планів та пакети додаткових послуг,
  • Наявність технічної підтримки та якість обслуговування,
  • Розмір абонентської плати,
  • Відгуки про провайдера.
  • Які провайдери є у вашій оселі.

Тип або технологія підключення

Більшість провайдерів пропонують інтернет безлімітний та підключення через оптоволокно та потім через кабель кручена пара, який безпосередньо заходить у квартиру. Briz пропонує вигідні тарифи на інтернет в Одесі.

Висока швидкість з'єднання та відсутність перебоїв у зв'язку - головні переваги оптоволоконного інтернету в цілому, незалежно від технологій, які застосовують провайдери.

Інтернет можна також провести через кабельні мережі або телефонну лінію. Остання технологія застаріла, і лише деякі провайдери надають послугу підключення до мережі в такий спосіб. Але в деяких невеликих містах та селах все ще використовується. Недоліком такого з'єднання є низька швидкість передачі даних, яка не зрівняється з роботою класичної оптоволоконної проводки.

Супутниковий інтернет використовується, як правило, у випадках, коли альтернатив немає (наприклад, у віддалених населених пунктах, де відсутня телефонна / оптоволоконна лінія та існують проблеми з мобільним інтернетом). Таке підключення має ряд істотних мінусів: дорожнеча підключення, довгий відгук сервера, технічна складність підключення обладнання. Єдина перевага – вихід у всесвітню павутину практично з будь-якого куточка країни.

Швидкість інтернету

Практично в кожному багатоквартирному будинку є більше одного інтернет-провайдера. Важливо розуміти, що абсолютну гарантію швидкості, заявленої за тарифом, не може дати жоден провайдер. Швидкість залежить від багатьох факторів: від навантаження на мережі до можливостей обладнання абонента.

Тому в договорах з провайдером найчастіше використовується формулювання «до» такого значення. Це максимально можлива, але не робоча швидкість інтернету. Тому радимо дивитися на мінімальну гарантовану швидкість.

Щоб підключити до мережі не тільки комп'ютер, а й інші гаджети, дивитися кіно без гальм та зависань, грати в онлайн-ігри, проводити стрими, ми рекомендуємо вибирати тарифи від 100 Мбіт/сек.

12 января 2024, 10:17 | Просмотры: 219

Добавить новый комментарий

Для добавления комментария, пожалуйста войдите

0 комментариев