Як продавати товари через безкоштовні дошки оголошень?

Впевнений, що ви знаєте, що найпростіший спосіб продати непотрібні більше речі — це розмістити оголошення на сайті безко...

Впевнений, що ви знаєте, що найпростіший спосіб продати непотрібні більше речі — це розмістити оголошення на сайті безкоштовних онлайн оголошень. Простіше кажучи, це сайти, на яких продають все і купують все: старі телефони, покришки від автомобілів, собак, земельні ділянки, старі чавунні ванни, буквально все.

Є дуже багато платформ, на які заходять тисячі людей щодня, наприклад, якщо потрібно продати або купити щось у столиці, то вам потрібна дошка оголошень в Києві.

Як правильно скласти оголошення?

Це дуже важливо. Ми пропонуємо вам просту інструкцію, як краще створити оголошення на сайті.

Структура оголошення:

  • Заголовок
  • Якісна картинка
  • Емоційний опис
  • Заклик до дії
  • Контакти

Заголовок — Маю привертати увагу! У заголовку потрібно написати переваги товару, він має привернути увагу потенційного покупця.

Краще якнайбільше корисної інформації там вказати!

Якісна картинка. 

Картинка має викликати емоції. Ось уяви зараз велосипед! Який він? Спортивний чи дитячий триколісний? У нас у всіх різні асоціації і твоя картинка повинна показати товар у кращому вигляді. Якщо в тебе буде картинка низької якості - це зіграє тобі в мінус.

Емоційний опис.

Тут треба розуміти, що сам товар як товар нікому не потрібен. Потрібно вирішити проблему за допомогою товару. І тобі треба написати, як твій товар вирішує проблему покупця. І краще це описати емоційно. Розпиши прекрасне майбутнє клієнта, коли він уже став володарем твого продукту.

Заклик до дії та контакти.

Вибирайте своє місто, якщо ви живете у Дніпрі, вам потрібна доска объявлений в Днепре, люди набагато з великим задоволенням куплять однаковий товар у себе в місті та не захочуть чекати зайвий день доставки з іншої частини країни.

Це може бути дивно, але іноді люди пишуть оголошення та не залишали свій номер телефону. Тому не забувайте перевірити всі контакти, перш ніж опублікувати оголошення.

Що таке заклик до дії. Наприклад, "Подивися відео", "Натисніть на посилання", "Зателефонуй за номером телефону". Потрібно закликати зробити ключову для тебе події.

Які дошки можна вибрати для розміщення оголошення? Звичайно, варто почати з найпопулярніших. В Україні одна з найпопулярніших дощок це сайт Makaka.

Спробуйте знайти все необхідне на сайті безкоштовних оголошень та заощаджуйте на покупці нового телефону, велосипеда, комп'ютера тощо. Доска объявлений в Харькове допоможе знайти найкращі товари та послуги в Харкові та області.

29 июня 2023, 14:57 | Просмотры: 376

Добавить новый комментарий

Для добавления комментария, пожалуйста войдите

0 комментариев