Як вибрати хорошу валізу

Як вибрати валізу для подорожей серед різноманіття моделей, розмірів та конструкцій?
З якого матеріалу краще вибрати валізу
Розмір валізи. Як із ним визначитися?
Конструкції валізи. На що варто звернути увагу при покупці:

Як вибрати валізу для подорожей серед різноманіття моделей, розмірів та конструкцій? У цій статті ви знайдете корисні поради, яку валізу для подорожей краще вибрати в залежності від вимог до неї.

З якого матеріалу краще вибрати валізу

За матеріалами валізи можна поділити на три великі групи:

  • металеві;
  • пластикові;
  • тканинні.

Дивіться варіанти та вибирайте відповідний вам на https://robinzon.ua/c/valizi

Валіза з металу

Металеві валізи виготовляють із алюмінію. Вони можуть бути будь-яких кольорів. До переваг можна віднести їх значну міцність, стійкість до пошкоджень та вогню, можливість перевозити тендітні предмети, легкість. Але вони найдорожчі серед усього асортименту саквояжів. Їхній мінус у тому, що в них можна покласти обмежений обсяг речей, зазвичай зазначений в інструкції.

Валіза із пластику

Валізи із пластику роблять із полікарбонату, поліпропілену та ABS. Валізи з полікарбонату легкі, з гнучкими, міцними стінками, стійкі до пошкоджень та деформації. Серед пластикових виробів вони найзручніші. Проте за це доведеться й заплатити дорожче.

Валіза з поліпропілену мають міцний вологостійкий корпус, стійкий до високих температур. Але вони важчі, ніж вироби з полікарбонату та ABS. Однак це компенсується нижчою ціною. Валіза з ABS коштують порівняно недорого і мають більш крихкий корпус. При великому тиску може зламатися. Компенсувати цей недолік можна, повністю заповнюючи його речами, які підтримуватимуть стіни зсередини.

Загалом, до переваг пластикових виробів можна віднести довговічність, вологостійкість, легкість догляду, можливість перевезення крихких речей. Трапляються також моделі з можливістю збільшення обсягу. До недоліків – відсутність додаткових зовнішніх відділень та кишень.

Тканинні валізи

Тканинні валізи виготовляють із поліестеру та нейлону. Щільність волокна вимірюється у денах (D). Якісні вироби повинні мати густину від D800. І поліестер, і нейлон досить міцні. Але нейлон менше пропускає вологу. Сучасні вироби покривають водовідштовхувальними просоченнями, але згодом захисний шар сходить. Вихід: покривати складами знову або користуватися захисним чохлом.

До плюсів тканинних валіз можна віднести легкість, нижчу ціну в порівнянні з пластиковими, наявність зовнішніх відділень, кишень, можливість збільшення розміру. До недоліків - вологопроникність, маркість.

Розмір валізи. Як із ним визначитися?

Основні розміри: S, M, L, XL. Яку валізу краще вибрати для подорожей:

  • Маленькі S, висотою до 60 см, підійдуть для коротких поїздок на 1-2 особи.
  • Середні M, до 70 см – найпопулярніший варіант. Такого вистачає для поїздок на 20 днів на одну особу чи пару у невеликій подорожі.
  • Великі L, до 80 см - підходять для тривалих сімейних поїздок утрьох.
  • Дуже великі XL, висотою понад 80 см - для великої родини на тривалу відпустку. Вони хороші для поїздок до холодних країн, де може знадобитися багато теплих, об'ємних речей.

У поїздку зручніше брати кожному члену сім'ї окрему валізу. Тоді й речі не плутатимуться, і перевозити валізу легше, і для будь-якого транспорту підійде.

Конструкції валізи. На що варто звернути увагу при покупці:

  • тип та кількість ручок;
  • організацію внутрішнього простору;
  • наявність та кількість коліс;
  • якість замків.

Найзручніші валізи — із міцною алюмінієвою телескопічною ручкою. Такі ручки можуть бути досить довгими, їх можна підібрати під свій зріст, щоб було зручно везти. Добре, коли є бічна ручка, адже іноді валізу доводиться піднімати. Якщо піднімати важку валізу за висувну ручку, вона може зламатися.

Добре, якщо модель має внутрішні перегородки, кишені, сітки, що фіксують ремені для дбайливого перевезення і зберігання речей. Моделі на блискавці для збільшення обсягу дозволяють збільшити кількість багажу, що перевозиться, до 30%.

На пластикових моделях зустрічаються клямки, які герметично закривають валізу та захищають речі від дощу. Якщо на клямці є кодовий замок, такий кейс можна використовувати як сейф у готелі.

31 декабря 2023, 19:08 | Просмотры: 206

Добавить новый комментарий

Для добавления комментария, пожалуйста войдите

0 комментариев