Як вивчити англійську мову за піснями

Вивчити англійську мову – не найпростіше завдання. Але навіть її можна перетворити на захоплююче заняття
Прослуховування пісень англійською у процесі вивчення корисно
Вивчення англійської за піснями: наскільки це ефективно?

Вивчити англійську мову – не найпростіше завдання. Але навіть її можна перетворити на захоплююче заняття, якщо задіяти у процесі пісні улюблених виконавців.

Прослуховування пісень англійською у процесі вивчення корисно

Тому що так можна розширити словниковий запас. Але повністю відмовлятися від використання підручників не варто. І ось кілька аргументів на користь вивчення англійської за піснями.

  1. Розширення словникового запасу. Якщо ваш рівень знань англійської не нижчий за середній і ви розумієте текст пісні чи бодай якусь частину слів, тоді є сенс послухати пісні улюблених зарубіжних виконавців. Таким чином, ви запам'ятаєте, як правильно вимовляти слова, а також поповніть свій словниковий запас новими виразами. Головне – виписати незнайомі слова, дізнатися про їхній переклад і потренуватися у вимові.
  2. Вивчення ідіом. У музичних композиціях використовується досить багато ідіом, які корисно вивчити та запам'ятати. Без цього сенс деяких виразів вам буде незрозумілий.
  3. Поліпшується сприйняття іноземної мови на слух. Вивчаючи англійську, слід займатися по кілька годин на тиждень і по можливості працювати над аудіюванням. А улюблені пісні підходять для цього найбільше. Таким чином, можна швидше звикнути до звучання іноземної мови.
  4. Поліпшення вимовию. При прослуховуванні правильної вимови ми непомітно для себе її повторюємо.
  5. Вивчення мови у будь-якому місці. Пісні та lyrics до них знаходять у відкритому доступі до інтернету. Ви можете завантажити їх на телефон, планшет або ПК, щоб потім прослуховувати та вивчати у зручний час, незалежно від місця, де ви знаходитесь.
  6. Можливість познайомитися з іншою культурою. Музичні композиції англійською мовою – це також про іншу культуру, менталітет та важливі події окремого народу. Тому при частому прослуховуванні іноземних виконавців, можна дізнатися більше інформації про навколишній світ і розшити власний кругозір.

Вивчення англійської за піснями: наскільки це ефективно?

Визначтеся з музичною композицією. Спочатку виберіть пісню, з якою працюватимете. І тут головне, щоб вона вам дуже подобалася. Також враховуйте ваші навички зі сприйняття англійської на слух. Якщо з цим є проблеми, краще вибрати повільну пісню.

Постарайтеся зрозуміти songtext. Послухайте пісню, щоб зрозуміти якнайбільше слів. У процесі також звертайте увагу на вимову. Якщо потрібно, прослухайте пісню кілька разів.

Слухайте та читайте текст. Щоб було простіше зрозуміти зміст композиції, можете відкрити субтитри чи текст до неї.

18 января 2023, 10:20 | Просмотры: 317

Добавить новый комментарий

Для добавления комментария, пожалуйста войдите

0 комментариев