Яка заправка для вейпу найкраща

Популярні заправки для багаторазових pod-систем

Набори компонентів значно доступніші за ціною, аніж готова заправка, що дає можливість користувачам зменшити витрати, а власникам вейп-шопів — збільшити обороти магазину

В оптовому онлайн-магазині товарів для вейпінгу Octolab завжди можна купити вейп у Києві за доступною ціною та ще й додаткову знижку отримати на першу закупку нового товару

Попри низьку ціну одноразових електронних сигарет, попит на них почав спадати після того, як на ринку з’явилися більш практичні под-системи зі змінним картриджем. Його можна самостійно перезаправляти, вибираючи саме такий смак рідини, який до вподоби користувачу. До того ж використані пристрої, які після закінчення рідини викидають, посилюють забруднення навколишнього середовища відходами, тому багаторазові pod-системи привабливіші навіть із точки зору екологічності. Картридж, що перезаправляється, надає власнику гаджета повну свободу у виборі рідини:

  • заправка може бути на основі сольового чи органічного нікотину;
  • легка, середня або міцна;
  • готова до використання чи набір компонентів.

Останнім часом через суворі законодавчі обмеження готові заправки стали практично недоступними для більшості користувачів, через це дуже стрімко зросла популярність компонентів. Будь-яка жижа складається з пропіленгліколю, гліцерину, ароматизатору та нікотинового бустера. Придбавши їх у вигляді набору, вейпер може самостійно змішати заправку — це зовсім не складний процес, у якому навіть присутній і елемент творчості.

Популярні заправки для багаторазових pod-систем

Не всіх задовольняє стандартний склад рідини та це не дивно, бо уподобання в нас усіх різні. Замішуючи заправку з компонентів, можна змінювати їх співвідношення, що впливає на смакові властивості та інші характеристики. У залежності від можливостей та налаштувань свого пристрою користувач може замішувати менш густу рідину чи навпаки, додавати більше гліцерину для красивої пари, додавати саме стільки нікотинового бустера, скільки потрібно для комфортного самопочуття. А найголовніше — набори компонентів значно доступніші за ціною, аніж готова змішана на заводі заправка. Це дає можливість вейперам зменшити витрати на паріння, а власникам вейп-шопів — збільшити обороти магазину та позбавитись багатьох проблем. Річ у тому, що за кодами УКТЗЕД компоненти й рідина для електронних сигарет це зовсім різні речі. Компоненти не є підакцизним товаром та антитютюнові обмеження на них не розповсюджуються, тому і продавати їх набагато простіше. То ж не гайте часу і прямо зараз звертайтеся до оптового онлайн-магазину вейпінгу Octolab, де можна завжди купити вейп у Києві за доступною ціною https://octolab.com.ua/nabori-komponentiv та ще й додаткову знижку отримати на першу закупку нового товару. Вже понад 250 роздрібних вейп-шопів по всій Україні продають товари від Octolab — швидше приєднуйтесь до їх числа, щоб спільними зусиллями розвивати перспективний бізнес.

23 февраля 2024, 15:46 | Просмотры: 162

Добавить новый комментарий

Для добавления комментария, пожалуйста войдите

0 комментариев