Заміна скла на смартфонах Samsung в сервіс-центрі Ай-Яй-Яй

Існує два табори: одні стверджують, що не варто міняти скляну панель окремо від екрану, інші – дотримуються іншої думки....
Особливості заміни скла в телефонах Самсунг
Заміна скла Samsung і поширені помилки користувачів 

Існує два табори: одні стверджують, що не варто міняти скляну панель окремо від екрану, інші – дотримуються іншої думки. Що ж повинен вибрати власник телефону і чи вдалося комусь успішним чином встановити безпосередньо скло окремо від дисплея?

Особливості заміни скла в телефонах Самсунг

Як правило, вартість заміни одного лише скла в пристроях Samsung Galaxy в багатьох сервісних центрах порівняно невелика. У будь-якому випадку, це буде дешевше, ніж покупка нового гаджета. Однак, щоб замінити дисплей, доведеться викласти «кругленьку» суму. Тому, ви можете дізнатися, скільки коштує замінити скло на Самсунг С10 в сервісному центрі і переконатися в доцільності проведення даної процедури, відвідавши сайт сервісу Ай-Яй-Яй, і, задавши питання online-менеджеру компанії. 


Більшість ремонтних точок вам не запропонують заміну тільки скляній панелі, так як не мають відповідної компетенції для такої тонкої роботи або у них немає спеціального обладнання. Але, чи варто міняти весь модуль, якщо розбилося тільки скло, а дисплей і тачскрін не пошкоджений? Багато користувачів телефонів Самсунг заявляють, що їм вдалося поміняти скляну панель успішним чином і не переплачувати за установку інших деталей. Однак, щоб вийшло провести дану процедуру, в телефоні повинні бути дефекти захисного скла у вигляді відколів, тріщин, при цьому, тачскрін (сенсор) повинен працювати коректно. Якщо на смартфоні Самсунг видно явні ознаки пошкодження скла, але інших несправностей Користувач не помічає (наприклад, патьоків матриці), тоді він може продовжувати наполегливо шукати той сервісний центр, який погодитися замінити тільки скло.

Заміна скла Samsung і поширені помилки користувачів 

Багато власників смартфонів Samsung задають такі питання:

чому змінюється скло окремо від екрану, якщо виробник не радить це робити;
чи використовується для цієї процедури оригінальні деталі.

Переважно на всіх телефонах Samsung виробник рекомендує міняти весь дисплейний модуль. Але можна замінити тільки розбите скло екрану, якщо сенсор повністю робочий і дисплей – без пошкоджень. Це набагато дешевше, ніж міняти модуль в зборі.

У багатьох сервісних центрах використовуються як оригінальні запчастини, так і їх хороші копії. Також можна принести свої деталі для заміни. Просто, перед тим, як зробити замовлення, наприклад, на сайті сервіс центру Самсунг https://iya-yai.kiev.ua/remont-samsung-galaxy, ви можете уточнити, які деталі будуть встановлені на ваш смартфон від компанії Samsung.

29 мая 2023, 10:54 | Просмотры: 291

Добавить новый комментарий

Для добавления комментария, пожалуйста войдите

0 комментариев